Johanson Technology Inc. 0868AT43B0020E
0868AT43B0020E
Part No.:
0868AT43B0020E
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
Category:
RF Antennas
Package:
Datasheet:
0868AT43B0020E.pdf
Description:
RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Series:
ProductStatus:
Obsolete
RFFamily/Standard:
FrequencyGroup:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band):
868MHz
FrequencyRange:
858MHz ~ 878MHz
AntennaType:
Chip
NumberofBands:
1
VSWR:
ReturnLoss:
Gain:
Power-Max:
Features:
Termination:
Solder
IngressProtection:
MountingType:
Surface Mount
Height(Max):
0.031 (0.80mm)