Johanson Technology Inc. 0915AT43A0042E
0915AT43A0042E
Part No.:
0915AT43A0042E
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
Category:
RF Antennas
Package:
Datasheet:
0915AT43A0042E.pdf
Description:
RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Series:
ProductStatus:
Obsolete
RFFamily/Standard:
FrequencyGroup:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band):
915MHz
FrequencyRange:
902MHz ~ 928MHz
AntennaType:
Chip
NumberofBands:
1
VSWR:
ReturnLoss:
Gain:
Power-Max:
Features:
Termination:
Solder
IngressProtection:
MountingType:
Surface Mount
Height(Max):
0.047 (1.20mm)