API Delevan Inc. 0925R-121H
0925R-121H
Part No.:
0925R-121H
Datasheet:
ShinYua0925R-121H.pdf
Description:
FIXED IND 120NH 635MA 110MOHM TH
Inductance:
120 nH
Tolerance:
±3%
CurrentRating(Amps):
635 mA
Current-Saturation(Isat):
635mA
DCResistance(DCR):
110mOhm Max
Q@Freq:
52 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
430MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz
Datasheet:
ShinYua0925R-121H.pdf
1. How to order 0925R-121H on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 0925R-121H price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 0925R-121H?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0925R-121H.
7.How to contact us to get technical supports, such as 0925R-121H pin diagram, 0925R-121H datasheet?
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 120 nH 120 nH 120 nH 120 nH 120 nH
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
CurrentRating(Amps) 635 mA 635 mA 635 mA 635 mA 635 mA
Current-Saturation(Isat) 635mA 635mA 635mA 635mA 635mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 110mOhm Max 110mOhm Max 110mOhm Max 110mOhm Max 110mOhm Max
Q@Freq 52 @ 25MHz 52 @ 25MHz 52 @ 25MHz 52 @ 25MHz 52 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 430MHz 430MHz 430MHz 430MHz 430MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz