API Delevan Inc. 0925R-151H
0925R-151H
Part No.:
0925R-151H
Datasheet:
ShinYua0925R-151H.pdf
Description:
FIXED IND 150NH 610MA 120MOHM TH
Inductance:
150 nH
Tolerance:
±3%
CurrentRating(Amps):
610 mA
Current-Saturation(Isat):
610mA
DCResistance(DCR):
120mOhm Max
Q@Freq:
50 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
415MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz
Datasheet:
ShinYua0925R-151H.pdf
1. How to order 0925R-151H on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 0925R-151H price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 0925R-151H?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0925R-151H.
7.How to contact us to get technical supports, such as 0925R-151H pin diagram, 0925R-151H datasheet?
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 150 nH 150 nH 150 nH 150 nH 150 nH
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
CurrentRating(Amps) 610 mA 610 mA 610 mA 610 mA 610 mA
Current-Saturation(Isat) 610mA 610mA 610mA 610mA 610mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 120mOhm Max 120mOhm Max 120mOhm Max 120mOhm Max 120mOhm Max
Q@Freq 50 @ 25MHz 50 @ 25MHz 50 @ 25MHz 50 @ 25MHz 50 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 415MHz 415MHz 415MHz 415MHz 415MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz