API Delevan Inc. 0925R-221H
0925R-221H
Part No.:
0925R-221H
Datasheet:
ShinYua0925R-221H.pdf
Description:
FIXED IND 220NH 545MA 150MOHM TH
Inductance:
220 nH
Tolerance:
±3%
CurrentRating(Amps):
545 mA
Current-Saturation(Isat):
545mA
DCResistance(DCR):
150mOhm Max
Q@Freq:
47 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
330MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz
Datasheet:
ShinYua0925R-221H.pdf
1. How to order 0925R-221H on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 0925R-221H price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 0925R-221H?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0925R-221H.
7.How to contact us to get technical supports, such as 0925R-221H pin diagram, 0925R-221H datasheet?
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 220 nH 220 nH 220 nH 220 nH 220 nH
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
CurrentRating(Amps) 545 mA 545 mA 545 mA 545 mA 545 mA
Current-Saturation(Isat) 545mA 545mA 545mA 545mA 545mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 150mOhm Max 150mOhm Max 150mOhm Max 150mOhm Max 150mOhm Max
Q@Freq 47 @ 25MHz 47 @ 25MHz 47 @ 25MHz 47 @ 25MHz 47 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 330MHz 330MHz 330MHz 330MHz 330MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz