API Delevan Inc. 0925R-681H
0925R-681H
Part No.:
0925R-681H
Datasheet:
ShinYua0925R-681H.pdf
Description:
FIXED IND 680NH 430MA 240MOHM TH
Inductance:
680 nH
Tolerance:
±3%
CurrentRating(Amps):
430 mA
Current-Saturation(Isat):
430mA
DCResistance(DCR):
240mOhm Max
Q@Freq:
39 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
180MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz
Datasheet:
ShinYua0925R-681H.pdf
1. How to order 0925R-681H on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 0925R-681H price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 0925R-681H?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0925R-681H.
7.How to contact us to get technical supports, such as 0925R-681H pin diagram, 0925R-681H datasheet?
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 680 nH 680 nH 680 nH 680 nH 680 nH
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
CurrentRating(Amps) 430 mA 430 mA 430 mA 430 mA 430 mA
Current-Saturation(Isat) 430mA 430mA 430mA 430mA 430mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 240mOhm Max 240mOhm Max 240mOhm Max 240mOhm Max 240mOhm Max
Q@Freq 39 @ 25MHz 39 @ 25MHz 39 @ 25MHz 39 @ 25MHz 39 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 180MHz 180MHz 180MHz 180MHz 180MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz