API Delevan Inc. 103R-121KS
103R-121KS
Part No.:
103R-121KS
Datasheet:
ShinYua103R-121KS.pdf
Description:
FIXED IND 120NH 880MA 125MOHM SM
Material-Core:
Ferrite
Inductance:
120 nH
Tolerance:
±10%
CurrentRating(Amps):
880 mA
DCResistance(DCR):
125mOhm Max
Q@Freq:
30 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
750MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz
Datasheet:
ShinYua103R-121KS.pdf
1. How to order 103R-121KS on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 103R-121KS price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 103R-121KS?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 103R-121KS.
7.How to contact us to get technical supports, such as 103R-121KS pin diagram, 103R-121KS datasheet?
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 120 nH 120 nH 120 nH 120 nH 120 nH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 880 mA 880 mA 880 mA 880 mA 880 mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 125mOhm Max 125mOhm Max 125mOhm Max 125mOhm Max 125mOhm Max
Q@Freq 30 @ 25MHz 30 @ 25MHz 30 @ 25MHz 30 @ 25MHz 30 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 750MHz 750MHz 750MHz 750MHz 750MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz