API Delevan Inc. 103R-220M
103R-220M
Part No.:
103R-220M
Datasheet:
ShinYua103R-220M.pdf
Description:
FIXED IND 22NH 950MA 108MOHM SMD
Series:
103R
Inductance:
22 nH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
950 mA
DCResistance(DCR):
108mOhm Max
Q@Freq:
50 @ 50MHz
Frequency-SelfResonant:
1.8GHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
50 MHz
Datasheet:
ShinYua103R-220M.pdf
1. How to order 103R-220M on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 103R-220M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 103R-220M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 103R-220M.
7.How to contact us to get technical supports, such as 103R-220M pin diagram, 103R-220M datasheet?
Series 103R 103R 103R 103R 103R
Inductance 22 nH 22 nH 22 nH 22 nH 22 nH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 950 mA 950 mA 950 mA 950 mA 950 mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 108mOhm Max 108mOhm Max 108mOhm Max 108mOhm Max 108mOhm Max
Q@Freq 50 @ 50MHz 50 @ 50MHz 50 @ 50MHz 50 @ 50MHz 50 @ 50MHz
Frequency-SelfResonant 1.8GHz 1.8GHz 1.8GHz 1.8GHz 1.8GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz