API Delevan Inc. 103R-330M
103R-330M
Part No.:
103R-330M
Datasheet:
ShinYua103R-330M.pdf
Description:
FIXED IND 33NH 900MA 120MOHM SMD
Inductance:
33 nH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
900 mA
DCResistance(DCR):
120mOhm Max
Q@Freq:
48 @ 50MHz
Frequency-SelfResonant:
1.45GHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
50 MHz
Datasheet:
ShinYua103R-330M.pdf
1. How to order 103R-330M on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 103R-330M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 103R-330M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 103R-330M.
7.How to contact us to get technical supports, such as 103R-330M pin diagram, 103R-330M datasheet?
Inductance 33 nH 33 nH 33 nH 33 nH 33 nH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 900 mA 900 mA 900 mA 900 mA 900 mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 120mOhm Max 120mOhm Max 120mOhm Max 120mOhm Max 120mOhm Max
Q@Freq 48 @ 50MHz 48 @ 50MHz 48 @ 50MHz 48 @ 50MHz 48 @ 50MHz
Frequency-SelfResonant 1.45GHz 1.45GHz 1.45GHz 1.45GHz 1.45GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz