API Delevan Inc. 103R-680M
103R-680M
Part No.:
103R-680M
Datasheet:
ShinYua103R-680M.pdf
Description:
FIXED IND 68NH 705MA 195MOHM SMD
Inductance:
68 nH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
705 mA
DCResistance(DCR):
195mOhm Max
Q@Freq:
36 @ 50MHz
Frequency-SelfResonant:
1GHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
50 MHz
Datasheet:
ShinYua103R-680M.pdf
1. How to order 103R-680M on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 103R-680M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 103R-680M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 103R-680M.
7.How to contact us to get technical supports, such as 103R-680M pin diagram, 103R-680M datasheet?
Inductance 68 nH 68 nH 68 nH 68 nH 68 nH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 705 mA 705 mA 705 mA 705 mA 705 mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 195mOhm Max 195mOhm Max 195mOhm Max 195mOhm Max 195mOhm Max
Q@Freq 36 @ 50MHz 36 @ 50MHz 36 @ 50MHz 36 @ 50MHz 36 @ 50MHz
Frequency-SelfResonant 1GHz 1GHz 1GHz 1GHz 1GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz