NMB Technologies Corporation 11938SB-B2N-LA-00
11938SB-B2N-LA-00
Part No.:
11938SB-B2N-LA-00
Datasheet:
ShinYua11938SB-B2N-LA-00.pdf
Description:
FAN 119MM X 38MM 200VAC WIRE
Voltage-Rated:
220VAC
Size/Dimension:
Square - 119mm L x 119mm H
Width:
38.00mm
StaticPressure:
0.400 in H2O (99.6 Pa)
Power(Watts):
15.50W
OperatingTemperature:
14 ~ 149°F (-10 ~ 65°C)