Knowles Syfer 1206J2000222KXT
1206J2000222KXT
Part No.:
1206J2000222KXT
Datasheet:
ShinYua1206J2000222KXT.pdf
Description:
CAP CER 2200PF 200V X7R 1206
Capacitance:
2200 pF
Tolerance:
±10%
Voltage-Rated:
200V
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
Size/Dimension:
0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)
Height-Seated(Max):
Thickness(Max):
0.063 (1.60mm)