Walsin Technology Corporation 1210B822J101CT
1210B822J101CT
Part No.:
1210B822J101CT
Manufacturer:
Walsin Technology Corporation
Datasheet:
ShinYua1210B822J101CT.pdf
Description:
MLCC 8200PF 100V X7R 1210
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Capacitance:
8200 pF
Tolerance:
±5%
Voltage-Rated:
100V
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
Size/Dimension:
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Height-Seated(Max):
Thickness(Max):
0.041 (1.05mm)