KYOCERA AVX 1210CC223KAT3A
1210CC223KAT3A
Part No.:
1210CC223KAT3A
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Datasheet:
1210CC223KAT3A.pdf
Description:
CAP CER SMD
Capacitance:
0.022 µF
Tolerance:
±10%
Voltage-Rated:
600V/630V
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
Size/Dimension:
0.130 L x 0.098 W (3.30mm x 2.50mm)