Adam Tech 125CH-D-05
125CH-D-05
Part No.:
125CH-D-05
Datasheet:
ShinYua125CH-D-05.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 5POS 1.25MM
ProductStatus:
Active
NumberofPositions:
5
Pitch:
0.049 (1.25mm)