Adam Tech 125CH-D-06
125CH-D-06
Part No.:
125CH-D-06
Datasheet:
ShinYua125CH-D-06.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 6POS 1.25MM
ProductStatus:
Active
NumberofPositions:
6
Pitch:
0.049 (1.25mm)