Adam Tech 125CH-D-07
125CH-D-07
Part No.:
125CH-D-07
Datasheet:
ShinYua125CH-D-07.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 7POS 1.25MM
ProductStatus:
Active
NumberofPositions:
7
Pitch:
0.049 (1.25mm)