Adam Tech 125CH-G-06
125CH-G-06
Part No.:
125CH-G-06
Datasheet:
ShinYua125CH-G-06.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 6POS 1.25MM
NumberofPositions:
6
Pitch:
0.049 (1.25mm)