Adam Tech 125CH-G-08
125CH-G-08
Part No.:
125CH-G-08
Datasheet:
ShinYua125CH-G-08.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 8POS 1.25MM
NumberofPositions:
8
Pitch:
0.049 (1.25mm)