Adam Tech 125CH-G-09
125CH-G-09
Part No.:
125CH-G-09
Datasheet:
ShinYua125CH-G-09.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 9POS 1.25MM
NumberofPositions:
9
Pitch:
0.049 (1.25mm)