API Delevan Inc. 1325-151J
1325-151J
Part No.:
1325-151J
Datasheet:
ShinYua1325-151J.pdf
Description:
FIXED IND 150NH 665MA 130MOHM TH
Inductance:
150 nH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
665 mA
Current-Saturation(Isat):
665mA
DCResistance(DCR):
130mOhm Max
Q@Freq:
50 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
373MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz
Datasheet:
ShinYua1325-151J.pdf
1. How to order 1325-151J on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 1325-151J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1325-151J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1325-151J.
7.How to contact us to get technical supports, such as 1325-151J pin diagram, 1325-151J datasheet?
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 150 nH 150 nH 150 nH 150 nH 150 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 665 mA 665 mA 665 mA 665 mA 665 mA
Current-Saturation(Isat) 665mA 665mA 665mA 665mA 665mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 130mOhm Max 130mOhm Max 130mOhm Max 130mOhm Max 130mOhm Max
Q@Freq 50 @ 25MHz 50 @ 25MHz 50 @ 25MHz 50 @ 25MHz 50 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 373MHz 373MHz 373MHz 373MHz 373MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz