API Delevan Inc. 1325-223J
1325-223J
Part No.:
1325-223J
Datasheet:
ShinYua1325-223J.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 112MA 4.6 OHM TH
Inductance:
22 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
112 mA
Current-Saturation(Isat):
112mA
DCResistance(DCR):
4.6Ohm Max
Q@Freq:
45 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant:
26MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test:
2.5 MHz
Datasheet:
ShinYua1325-223J.pdf
1. How to order 1325-223J on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 1325-223J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1325-223J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1325-223J.
7.How to contact us to get technical supports, such as 1325-223J pin diagram, 1325-223J datasheet?
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 112 mA 112 mA 112 mA 112 mA 112 mA
Current-Saturation(Isat) 112mA 112mA 112mA 112mA 112mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 4.6Ohm Max 4.6Ohm Max 4.6Ohm Max 4.6Ohm Max 4.6Ohm Max
Q@Freq 45 @ 2.5MHz 45 @ 2.5MHz 45 @ 2.5MHz 45 @ 2.5MHz 45 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant 26MHz 26MHz 26MHz 26MHz 26MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz