API Delevan Inc. 1325-332J
1325-332J
Part No.:
1325-332J
Datasheet:
ShinYua1325-332J.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 195MA 1.5 OHM TH
Inductance:
3.3 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
195 mA
Current-Saturation(Isat):
195mA
DCResistance(DCR):
1.5Ohm Max
Q@Freq:
49 @ 7.9MHz
Frequency-SelfResonant:
72MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test:
7.9 MHz
Datasheet:
ShinYua1325-332J.pdf
1. How to order 1325-332J on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 1325-332J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1325-332J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1325-332J.
7.How to contact us to get technical supports, such as 1325-332J pin diagram, 1325-332J datasheet?
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 195 mA 195 mA 195 mA 195 mA 195 mA
Current-Saturation(Isat) 195mA 195mA 195mA 195mA 195mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 1.5Ohm Max 1.5Ohm Max 1.5Ohm Max 1.5Ohm Max 1.5Ohm Max
Q@Freq 49 @ 7.9MHz 49 @ 7.9MHz 49 @ 7.9MHz 49 @ 7.9MHz 49 @ 7.9MHz
Frequency-SelfResonant 72MHz 72MHz 72MHz 72MHz 72MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz