API Delevan Inc. 1325-681J
1325-681J
Part No.:
1325-681J
Datasheet:
ShinYua1325-681J.pdf
Description:
FIXED IND 680NH 450MA 280MOHM TH
Inductance:
680 nH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
450 mA
Current-Saturation(Isat):
450mA
DCResistance(DCR):
280mOhm Max
Q@Freq:
41 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
162MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz
Datasheet:
ShinYua1325-681J.pdf
1. How to order 1325-681J on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 1325-681J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1325-681J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1325-681J.
7.How to contact us to get technical supports, such as 1325-681J pin diagram, 1325-681J datasheet?
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 680 nH 680 nH 680 nH 680 nH 680 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 450 mA 450 mA 450 mA 450 mA 450 mA
Current-Saturation(Isat) 450mA 450mA 450mA 450mA 450mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 280mOhm Max 280mOhm Max 280mOhm Max 280mOhm Max 280mOhm Max
Q@Freq 41 @ 25MHz 41 @ 25MHz 41 @ 25MHz 41 @ 25MHz 41 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 162MHz 162MHz 162MHz 162MHz 162MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz