API Delevan Inc. 1325-823J
1325-823J
Part No.:
1325-823J
Datasheet:
ShinYua1325-823J.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 69MA 12 OHM TH
Inductance:
82 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
69 mA
Current-Saturation(Isat):
69mA
DCResistance(DCR):
12Ohm Max
Q@Freq:
51 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant:
13MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test:
2.5 MHz
Datasheet:
ShinYua1325-823J.pdf
1. How to order 1325-823J on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 1325-823J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1325-823J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1325-823J.
7.How to contact us to get technical supports, such as 1325-823J pin diagram, 1325-823J datasheet?
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 82 µH 82 µH 82 µH 82 µH 82 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 69 mA 69 mA 69 mA 69 mA 69 mA
Current-Saturation(Isat) 69mA 69mA 69mA 69mA 69mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 12Ohm Max 12Ohm Max 12Ohm Max 12Ohm Max 12Ohm Max
Q@Freq 51 @ 2.5MHz 51 @ 2.5MHz 51 @ 2.5MHz 51 @ 2.5MHz 51 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant 13MHz 13MHz 13MHz 13MHz 13MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz