API Delevan Inc. 1812-223H
1812-223H
Part No.:
1812-223H
Datasheet:
ShinYua1812-223H.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
Inductance:
22 µH
Tolerance:
±3%
CurrentRating(Amps):
250 mA
DCResistance(DCR):
3.2Ohm Max
Q@Freq:
50 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant:
13MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
2.5 MHz
Datasheet:
ShinYua1812-223H.pdf
1. How to order 1812-223H on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 1812-223H price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1812-223H?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1812-223H.
7.How to contact us to get technical supports, such as 1812-223H pin diagram, 1812-223H datasheet?
Inductance 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
CurrentRating(Amps) 250 mA 250 mA 250 mA 250 mA 250 mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 3.2Ohm Max 3.2Ohm Max 3.2Ohm Max 3.2Ohm Max 3.2Ohm Max
Q@Freq 50 @ 2.5MHz 50 @ 2.5MHz 50 @ 2.5MHz 50 @ 2.5MHz 50 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant 13MHz 13MHz 13MHz 13MHz 13MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz