KYOCERA AVX 1825HA681KAT9A
1825HA681KAT9A
Part No.:
1825HA681KAT9A
Datasheet:
ShinYua1825HA681KAT9A.pdf
Description:
CAP CER 680PF 3KV C0G/NP0 1825
Packaging:
Bulk
Capacitance:
680 pF
Tolerance:
±10%
Voltage-Rated:
3000V (3kV)
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
Size/Dimension:
0.177 L x 0.252 W (4.50mm x 6.40mm)
Height-Seated(Max):
Thickness(Max):
0.110 (2.80mm)