KYOCERA AVX 1825SA681JAT9A
1825SA681JAT9A
Part No.:
1825SA681JAT9A
Datasheet:
ShinYua1825SA681JAT9A.pdf
Description:
CAP CER 680PF 1.5KV C0G/NP0 1825
Packaging:
Bulk
Capacitance:
680 pF
Tolerance:
±5%
Voltage-Rated:
1500V (1.5kV)
TemperatureCoefficient:
C0G, NP0
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
Size/Dimension:
0.177 L x 0.252 W (4.50mm x 6.40mm)
Height-Seated(Max):
Thickness(Max):
0.071 (1.80mm)