Visual Communications Company - VCC 2191QL7-12V
2191QL7-12V
Part No.:
2191QL7-12V
Datasheet:
ShinYua2191QL7-12V.pdf
Description:
LED YELLOW 12V PNL MNT
Packaging:
Bulk
Series:
2191QL
LampColor:
Yellow
Voltage:
12V
PanelCutoutDimensions:
0.31 (7.87mm)
LensSize:
LensStyle:
Round with Flat Top
TerminationStyle:
Quick Connect - 0.187 (4.7mm)