Visual Communications Company - VCC 2191U7-12V
2191U7-12V
Part No.:
2191U7-12V
Datasheet:
ShinYua2191U7-12V.pdf
Description:
LED IND LIGHT 12V YELLOW
Packaging:
Bulk,Bulk
Series:
2191U
LampColor:
Yellow
Voltage:
12V
PanelCutoutDimensions:
0.31 (7.87mm)
LensSize:
LensStyle:
Round with Domed Top
TerminationStyle:
Wire Leads - 4.6 (116.84mm)