Knowles Syfer 2225Y0630102FCR
2225Y0630102FCR
Part No.:
2225Y0630102FCR
Datasheet:
ShinYua2225Y0630102FCR.pdf
Description:
CAP CER 1000PF 63V C0G/NP0 2225
Capacitance:
1000 pF
Tolerance:
±1%
Voltage-Rated:
63V
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
Applications:
Boardflex Sensitive
Size/Dimension:
0.224 L x 0.248 W (5.70mm x 6.30mm)
Height-Seated(Max):
Thickness(Max):
0.098 (2.50mm)