API Delevan Inc. 2500R-34J
2500R-34J
Part No.:
2500R-34J
Datasheet:
ShinYua2500R-34J.pdf
Description:
FIXED IND 1.3MH 78MA 23 OHM TH
Inductance:
1.3 mH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
78 mA
DCResistance(DCR):
23Ohm Max
Q@Freq:
60 @ 250kHz
Frequency-SelfResonant:
2.6MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test:
250 kHz