API Delevan Inc. 2500R-44J
2500R-44J
Part No.:
2500R-44J
Datasheet:
ShinYua2500R-44J.pdf
Description:
FIXED IND 2.2MH 68MA 30 OHM TH
Inductance:
2.2 mH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
68 mA
DCResistance(DCR):
30Ohm Max
Q@Freq:
70 @ 250kHz
Frequency-SelfResonant:
2MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test:
250 kHz