Laird-Signal Integrity Products 28B0157-100
28B0157-100
Part No.:
28B0157-100
Manufacturer:
Laird-Signal Integrity Products
Category:
Cable Ferrites
Package:
Datasheet:
ShinYua28B0157-100.pdf
Description:
FERRITE CORE 121 OHM SOLID 2MM
Packaging:
Tray
Series:
28B
ProductStatus:
Active
Type:
Round
Design:
Solid
Impedance@Frequency:
121Ohm @ 100MHz
Material:
28
InnerDimension:
0.079 Dia (2.00mm)
OuterDimension:
0.157 Dia (4.00mm)