Laird-Signal Integrity Products 28B0773-050
28B0773-050
Part No.:
28B0773-050
Manufacturer:
Laird-Signal Integrity Products
Category:
Cable Ferrites
Package:
Datasheet:
ShinYua28B0773-050.pdf
Description:
FERRITE CORE 141 OHM SOLID
Packaging:
Tray
Series:
28B
ProductStatus:
Active
Type:
Round
Design:
Solid
Impedance@Frequency:
141Ohm @ 100MHz
Material:
28
InnerDimension:
0.458 W x 0.201 H (11.64mm x 5.10mm)
OuterDimension:
0.773 W x 0.515 H (19.64mm x 13.10mm)