Laird-Signal Integrity Products 28B1000-000
28B1000-000
Part No.:
28B1000-000
Manufacturer:
Laird-Signal Integrity Products
Category:
Cable Ferrites
Package:
Datasheet:
ShinYua28B1000-000.pdf
Description:
FERRITE CORE 151 OHM SOLID
Packaging:
Tray
Series:
28B
ProductStatus:
Active
Type:
Round
Design:
Solid
Impedance@Frequency:
151Ohm @ 100MHz
Material:
28
InnerDimension:
0.500 Dia (12.70mm)
OuterDimension:
1.000 Dia (25.40mm)