API Delevan Inc. 3094-153KS
3094-153KS
Part No.:
3094-153KS
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ShinYua3094-153KS.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 115MA 3.7 OHM SMD
  • Related Categories
Package/Case:
Nonstandard
Series:
3094
Material-Core:
Iron
Inductance:
15 µH
Tolerance:
±10%
CurrentRating(Amps):
115 mA
DCResistance(DCR):
3.7Ohm Max
Q@Freq:
60 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant:
22MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
2.5 MHz