Bourns Inc. 3224X-1-204E
3224X-1-204E
Part No.:
3224X-1-204E
Datasheet:
ShinYua3224X-1-204E.pdf
Description:
TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Resistance:
200 kOhms
Power(Watts):
0.25W, 1/4W
Tolerance:
±10%
TemperatureCoefficient:
±100ppm/°C