CTS-Frequency Controls 334L4000B4C3T
334L4000B4C3T
Part No.:
334L4000B4C3T
Datasheet:
ShinYua334L4000B4C3T.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 400.0000MHZ LVDS
Frequency:
400 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±30ppm
AbsolutePullRange(APR):
±50ppm
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
65mA
Size/Dimension:
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)