CTS-Frequency Controls 353VB5A320R
353VB5A320R
Part No.:
353VB5A320R
Datasheet:
ShinYua353VB5A320R.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 32.0000MHZ HCMOS
Frequency:
32 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±25ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-10°C ~ 60°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
25mA
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)