CTS-Frequency Controls 356L4480B4C2T
356L4480B4C2T
Part No.:
356L4480B4C2T
Datasheet:
ShinYua356L4480B4C2T.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 448.0000MHZ LVDS
Frequency:
448 MHz
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±30ppm
AbsolutePullRange(APR):
±50ppm
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
65mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)