CTS-Frequency Controls 356P4480B3C2T
356P4480B3C2T
Part No.:
356P4480B3C2T
Datasheet:
ShinYua356P4480B3C2T.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 448.0000MHZ LVPECL
Frequency:
448 MHz
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
±50ppm
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
88mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)