CTS-Frequency Controls 358L4000B3I2T
358L4000B3I2T
Part No.:
358L4000B3I2T
Datasheet:
ShinYua358L4000B3I2T.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 400.0000MHZ LVDS
Frequency:
400 MHz
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
±50ppm
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
65mA
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)