3M 3600A/24SF-300F
3600A/24SF-300F
Part No.:
3600A/24SF-300F
Datasheet:
3600A/24SF-300F.pdf
Description:
MULTI-PAIR 24COND 28AWG BLK 300'
ProductStatus:
Active
NumberofConductors:
24 (12 Pair Twisted)
WireGauge:
28 AWG
Jacket(Insulation)Diameter:
0.250 (6.35mm)
Length:
300.0' (91.4m)
Voltage:
30 V
Datasheet:
ShinYua3600A/24SF-300F.pdf