3M 3600A/68SF
3600A/68SF
Part No.:
3600A/68SF
Datasheet:
ShinYua3600A/68SF.pdf
Description:
MULTI-PAIR 68COND 28AWG BLK 100'
ProductStatus:
Active
NumberofConductors:
68 (34 Pair Twisted)
WireGauge:
28 AWG
Jacket(Insulation)Diameter:
0.360 (9.14mm)
Length:
100.0' (30.5m)
Voltage:
30 V
Datasheet:
ShinYua3600A/68SF.pdf