CTS-Frequency Controls 403C11B24M00000
403C11B24M00000
Part No.:
403C11B24M00000
Datasheet:
ShinYua403C11B24M00000.pdf
Description:
CRYSTAL 24.0000MHZ 13PF SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
24 MHz
FrequencyStability:
±10ppm
FrequencyTolerance:
±10ppm
LoadCapacitance:
13pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
60 Ohms
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
Size/Dimension:
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)