CTS-Frequency Controls 403I35D20M00000
403I35D20M00000
Part No.:
403I35D20M00000
Datasheet:
ShinYua403I35D20M00000.pdf
Description:
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Frequency:
20 MHz
FrequencyStability:
±50ppm
FrequencyTolerance:
±30ppm
LoadCapacitance:
18pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
60 Ohms
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
Size/Dimension:
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)