Skyworks Solutions Inc. 500DCAB120M000ACF
500DCAB120M000ACF
Part No.:
500DCAB120M000ACF
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
ShinYua500DCAB120M000ACF.pdf
Description:
DIFFERENTIAL SILICON OSCILLATOR
  • Related Categories
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Strip
Series:
Si500D
ProductStatus:
Obsolete
BaseResonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
120 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±150ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
0°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
16.5mA
Ratings:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm)