Skyworks Solutions Inc. 530AC000123DGR
530AC000123DGR
Part No.:
530AC000123DGR
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
ShinYua530AC000123DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 123.0000KHZ LVPECL
  • Related Categories
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Series:
Si530
ProductStatus:
Active
BaseResonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
123 kHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVPECL
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
121mA
Ratings:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)