Skyworks Solutions Inc. 530AC000278DGR
530AC000278DGR
Part No.:
530AC000278DGR
Datasheet:
ShinYua530AC000278DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 278.0000KHZ LVPECL
Frequency:
278 kHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
121mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)